Zapraszamy do wypełnienia ankiety konsultacyjnej dotyczącej wykorzystywania fajerwerków i materiałów pirotechnicznych podczas miejskich imprez i uroczystości.

 

 

Ankieta znajduje się pod linkiem.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na spotkanie konsultacyjne, podczas którego przedyskutujemy kwestię używania fajerwerków w czasie miejskich imprez i uroczystości.
W spotkaniu udział wezmą m.in.: przedstawiciele Władz Miasta, eksperci, członkowie organizacji pozarządowych, pracownicy Urzędu Miasta Częstochowy .
Spotkanie odbędzie się we wtorek 5 czerwca br. o godz. 17.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy.

 

 

Przed wypełnieniem ankiety zapraszamy do zarejestrowania się na nowej platformie konsultacyjnej wDialogu, na której można zapoznać się ze szczegółowymi materiałami informacyjnymi na temat konsultowanego zagadnienia. Podczas rejestracji na platformie należy podać wyłącznie adres email. Platforma umożliwia dostęp do materiałów informacyjnych, możliwość ich anonimowego komentowania, anonimowy udział w ankiecie (od 05.06.2018) oraz zapisanie się na otwarte spotkanie z mieszkańcami (05.06.2018, godzina 17.00, Sala Sesyjna UMCz, ul. Śląska 11/13).